Blog se přesouvá na http://wina46.blog.cz/ , SB prosím zapište se a opravte si můj odkaz na tento. Děkuju.

Podrobnosti : Tady

!!! MJ - rádio !!!
Tento blog založen na počest největší hvězdy, Krále popu Michaela Jacksona. Budeš navždy v našich srdcích. 

,,Obvykle jsem šťastný. Nedovolím ničemu, aby mě to položilo. Miluju zvuk vody, ptáků a smíchu, víš. Miluju všechno opravdové, přírodní a nevinné věci.,, Michael Jackson


!!!Hlasujte pro MICHAELA!!!!, aby byl zobrazen na známce : zde

HLASUJTE : Pro Michaelův památník v Praze : zde

Moje účast :

5.kolo SonB - Saska blog ( Jsem tam jako Wina a pokud se ti líbí můj blog, tak hlásni :-))

Všem předem děkuju a napiště ať vím, kdo hlásnul, abych mohla oplatit.♪ ♫ ♪ Speechless :
Do téhle písničky jsem se teď úplně zamilovala, tak vám jí sem dám. Je to nádherná písnička z alba Invicible.

Text a překlad k písni : Tady

Chceš jmenovku : Klik
Chceš animaci : Klik
Chceš avatar : Klik
Chceš ikonku : Klik

Fotka měsíce :
přenádherná :-)


Červenec 2010


Přesun blogu

24. července 2010 v 19:34 | Wina |  Novinky
Ahoj, tak jsem si udělala nový blog : http://wina46.blog.cz/ , pár z vás mi psalo ať si tento blog nechám ... já ho mám taky ráda a Michaela pořád miluju, všechno na tomto blogu bude i na tom novém ... Michaela ještě víc a k tomu bude Rossi. Tento blog ještě nechám ... pak ho asi smažu.

Prosím vás SB ... těm, kterým to vadí, nebo už nechtějí být SB tak mi napište do komentářů, ti co chtějí být dál SB na mém novém blogu ... zapište se tady : http://wina46.blog.cz/1007/zapis-sb . Všem moc moc děkuju.

Jo nick mám stejnej ... Wina, tak si změňte jen stránku.

A pro všechny ostatní ... blog se tedy postupně přesouvá sem : http://wina46.blog.cz/

Zatím papapappapapa mám vás ráda ... doufám, že se zapíšete všichni :-)

Jermaine o dětech, omluva, novinky o MotoGP

23. července 2010 v 19:37 | Wina |  Novinky
Ahojky ... jsem tu :-D Tady jsem si objednala ikonku od Lenny94 :

  je táááááák krásná ... ještě jednou děkuju :-)


2300 Jackson Street - michael-jackson photo

Jermaine o dětech :

V nedávném interview Jermaine Jackson promluvil o Michaelových dětech a o tom, čím si rodina prochází rok po tragédii.
O dětech Jermaine řekl: ''Má matka vychovala devět dětí. Takže určitě ví, jak vychovávat. Děti milují film a milují být za kamerou. Blanket miluje tanec a zpěv a Paris a Prince milují filmy. Mohou vám říct o tom co dělá režisér, producent a tak. Všichni pořád truchlíme, ale já cítím jeho přítomnost v jejich duších. Cítím ho všude. Vím, že Michaelův duch je pořád naživu, vede mě... nás abych vše dělali jako doposud, jak to má být."

zdroj : michaeljacksonweb.cz


photo of Jermaine Jackson singing Smile at Michael Jackson's memorial service.

Ještě se vám chci omluvit ... teď moc neobíhám, fakt nemám čas ... jdu vždy jen na skok a koukám k těm, kteří mi zanechali komentář. Tak snad mi to prominete a nebudete si mě mazat.

Tady ještě taková jedna velká novinka, co se týče nedělního závodu v Laguně Sece.

Jezdci obou týmů Fiat Yamaha i Tech3 budou mít na tuto velkou cenu speciální design motorky :-) Jorge Lorenzo a Valentino Rossi mají po celé motorce fotky svých fanoušků :-) Jinak kvůli časovému posunu bude bohužel závod v našem čase až ve 23:00. Tak hlavně neusněte :-D

Tady ještě překrásná fotečka :-)
vale

Novinky

20. července 2010 v 21:20 | Wina |  Novinky
Tak ahoj :-), ještě jsem přemýšlela ... :-D a možná si udělám nový blog a bude tam samozřejmě Michael (ten nejvíc to se nebojte) , tak i Rossi. - ještě uvidím ... dám vám vědět. 

Jak asi už víte, Thriller Dance Rekord se ruší - bude až příští rok. - Je to, ale strašná škoda a trochu i ostuda, snad to příští rok vyjde.


Sheryl Crow : "Nikdy nebude další král popu."

Zpěvačka Sheryl Crow, která zpívala s Michaelem na jeho turné Bad, se rozpovídala o Michaelovi v nedávném rozhovoru. 48letá zpěvačka, která označila Michaelův tanec za "božskou dokonalost", řekla: "On mi dal moji úplně první práci jako zpěvačce. Vzpomínám na ty úžasné představení. Měla jsem štěstí, že jsem ho mohla pozorovat, když byl na vrcholu sil, jak dělá to co uměl nejlépe. Další král popu tu nikdy nebude."

Tak v tom má naprostou pravdu ... nikdo jako Michael už nikdy nebude.


Jermaine Jackson vyráží na turné

Jermaine Jackson oznámil svůj comeback do světa populární hudby a to tím, že uspořádá světové turné. Ovšem nakonec to není koncert Jackson 5 s Janet Jackson, ale pouze Michaelova staršího bratra. 
Jermaine bude zpívat jakousi směs svých písní, Jackson 5 písní, Jacksons ale především Michaelových. Tím, jak sám říká, mu chce vzdát hold... Jeho nejpostatnější důvod, proč začne koncertovat je údajně pobavit fanoušky, kteří si to po takové dlouhé době zaslouží. Ve videu pod článkem se můžete podívat na část jednoho z koncertů, kde z Michaelových písní zazní například: Beat it, Man in the Mirror, Wanna be startin' something.


zdroj : michaeljacksonweb.cz


Změna .-)

19. července 2010 v 11:38 | Wina |  Novinky
Ahoj, jen vám chci říct, že tady budou nějaké ty změny blogu ... bude tady o trochu víc Rossi než do teď, nejdřív jsem myslela, že si udělám ještě jeden blog, ale kvůli tomu, že mám málo času ... nemůžu mít dva blogy. Tak doufám, že vám to nevadí. Zatim CIAO Wina ... 46MJ :-)

Rossi dojel těsně na 4. místě + videa

18. července 2010 v 23:06 | Wina |  Valentino Rossi
:-) Tak co viděli jste závod ? Naprosto úžasnej, jak je tam Rossi ... hned se něco děje.

Rekapitulace závodu:-) : Jak víte Rossi startoval z 5. místa. Start nebyl vůbec špatný, ale v první zatáčce byl Rossi na 7. místě, po 9. kole byl na pátém - a právě v 9. kole se stala bouračka přímo na trati a podobně jako při kvalifikaci ... hořela motorka a tekl olej, dokonce měl opět smůlu Randy De Puniet. Objevila se červená vlajka, kterou jsem za dobu ( a je to už dlouho :-), co se dívám na motorky ještě neviděla. Asi na 10 minut se pozastavil závod, zatímco uklízeli trať, byli všichni v boxech. Pak následoval opakovaný start - bohužel to bylo podobné a Rossi byl na 6. místě, krásně předjel Doviziosa a doháněl Caseyho Stonera (na 3. místě). I vepředu se o místo porvali Jorge Lorenzo a Dani Pedrosa, který z toho nakonec vyšel vítězně :-) A Rossi bojoval do posledního kola : chvilku vedl ten a chvilku ten. V poslední zatáčce, ho ale trošku hnusně vystrčil Stoner z trati, Rossi ztratil rychlost a bohužel se neopakovala ta stejná situace třeba z minulého roku, kdy Rossi v Katalánsku předjel Lorenza v poslední zatáčce - tento závod beru zatím jako nejúžasnější .-). Nakonec tedy dojel Rossi na 4. místě a jen ochloupek se nedostal na pódium. Rossi je prý šťastný za 4. místo a o dalším víkendu, chce podle jeho slov bojovat o pódium. A já myslím, že by se mu to opravdu mohlo povést :-)


zdroj : michael-jackson-w.blog.cz :-)

A ještě moje nejoblíbenější videa :-)

Tady je ten závod v Katalánsku - napínavý do poslední zatáčky + úžasné nervy italských komntátorů a následně jejich obrovská radost - to mě vždycky dostane a nějak tak to prožívám i já :-D

A můj oblíbený rozhovor s oběma jezdci Yamahy (minulý rok), jsem do toho takový blázen, že i když neumím italsky ... umím na zpaměť všechno, co Rossi řiká :-D


A tady ještě taková vtipná prezentace celých dvou týmů Yamahy a Yamahy Tech 3 (také minulý rok) :-) V tomto videu jsou na jeden den zaměstnaní u Yamahy James Toseland (roznáší v kanceláři různé papíry ... pošťák :-D), Colin Edwards ( hlídač :-D), Jorge Lorenzo ( uklízeč :-D) a Valentino Rossi jako recepční .-D.


Zatim  Dobrou noc !!!! .-)

Rossi bude startovat z 5. místa, live MotoGP

17. července 2010 v 18:38 | Wina |  Valentino Rossi

Ahoj, tak jak si užíváte prázky :-), já skvěle ... i počasí je zatim super. Omlouvám se všem Sb, že teď o dost míň obíhám, ale důvod je prostý ... prostě nemám čas být na pc .-) :-D Blog nechci pozastavovat. Tak to prosím berte na vědomí a nemažte si mě ... děkuju Wina

Dneska jsem se dívala na kvalifikaci a řeknu vám, že to byl docela masakr. .-D Zbývalo 20 minut do konce a Lorenzovi začal hořet motor a následně téct olej, bohužel na to doplatil Randy de Puniet, který byl zřejmě se zraněním nohy odnešen na nosítkách. Rossi se celou dobu tréninku držel v první desítce, byl i třetí, konečný výsledek je 5. místo.

Rossi

Moje postřehy : :-D Rossi si oholil už celou hlavu :-D ... důležitá informace ... ne takhle mu to sluší mnohem víc :-).
                             
Na zadku motorky :-D má Rossi nově přidělanou speciální kameru ... už jsem viděla v kvalifikaci její pohled pro diváky a musím říct, že je to fakt super pohled, ten kdo nikdy na motorce nejel si z tohohle pohledu uvědomí, jak strašně se naklání. :-) 
Tady se na to můžete kouknout : Rossiho kamera : Zde

Tak zítra fanděte a držte palečky :-)


Tady jsou ještě jednou ty online stránky, kde můžete zítra ve 14:00 sledovat závod.

http://www.myp2p.eu/ - na této stránce si klikněte na Motorsport a mělo by tam být MotoGP.
http://www.rajangan.net/ - na této stránce by měl být hned na hlavní straně odkaz (projděte si jí celou)
http://www.fromsport.com/ - taky by to mělo být na hlavní stránce
http://livetv.ru/it/ - vlevo by jste tp taky měli najít

Rossi v 1. tréninku ...7.

16. července 2010 v 21:16 | Wina |  Valentino Rossi
Valentino Rossi dnes poprvé po měsíci ( přesněji 31 dní .-) objevil v Německu na 1. tréninku a umístil se s úžasným časem 1:23,244 na 7. místě za svým týmovým kolegou Jorgem Lorenzem (1:23,224), první místo obsadil Dani Pedrosa. Rossi je po prvním tréninku spokojený a jeho rameno ho prý vůbec nebolí.

Kvalifikace je už zítra ve 13:55 - 14:55.
Závod je v neděli ve 14:00.

Hledala jsem nějaké ty stránky, kde se dívat na závod, protože nemám NovaSport. Tak tady je výsledek mého hledání :

http://www.myp2p.eu/ - na této stránce si klikněte na Motorsport a mělo by tam být MotoGP.
http://www.rajangan.net/ - na této stránce by měl být hned na hlavní straně odkaz (projděte si jí celou)
http://www.fromsport.com/ - taky by to mělo být na hlavní stránce
http://livetv.ru/it/ - vlevo by jste tp taky měli najít

Tak snad jsem vám trochu pomohla :-)

Kdybyste měl někdo ještě nějaký tip, tak napište do komentářů ... budu ráda a samozřejmě je pro všechny zveřejním. Děkuju :-)


Rossi se teda perfektně předved, já jsem mu věřila a on to opravdu dokázal:-), je skvělý, že je zpátky v tak dobré formě. Tady je jasně vidět, že je prostě nejlepší. :-)Už se moc těším na závod.

Animace ... Billie Jean

15. července 2010 v 22:04 | Wina |  Videa
Super animace :-)


Pro krise500 :-)

15. července 2010 v 21:42 | Wina |  Galerie
kris500

Tady je avatar na objednání pro mé nové SB krise :-)
+ diplom za spřátelení .-)

Snad se ti líbí ...
kris500

Michael a Bubbles + Rossi pojede !!!

15. července 2010 v 14:57 | Wina |  Novinky
Michael chtěl naučit Bubbles mluvit :


Super video :-)

15. července 2010 v 14:12 | Wina |  Videa
Tak tady jsem vám našla naprosto úžasný video, jednou měla něco podobného na svém blogu Teršuš, ale tohle je ještě nádhernější o to, že je to s Michaelem ... Moc moc doporučuju.


Prosto přenádherný. :-)

Čtení ... :-)

13. července 2010 v 11:29 | Wina |  Novinky
Omlouvám se, že jsem teď nic nepřidala, ale je tak krásné počasí, že nemám čas být na pc. :-) Tady mám pro vás nějaké to čtení .-) :

Rossi se rozhodne ve středu :

Rossi byl včera v ČR, jezdil na našem okruhu v Brně ... bylo to i ve zprávách na Primě. :-) Prý se cítil o dost lépe než před týdnem v Misanu, a ve středu po několika vyšetření se rozhodne, jestli bude startovat o tomto víkendu v Sachsenringu.

ros

zdroj : motogp-czech.com


Uvidíme, jak se rozhodne ... už se na něj moc těším. .-)

Michaelův učitel zpěvu - o spolupráci s Michaelem :

Michaelův učitel zpěvu Seth Riggs se rozpovídal o jejich spolupráci. "Vedl jsem Michaela 32 let a absolvoval s ním několik koncertních šňůr jako jeho hlasový poradce." Seth povídá o jejich prvním setkání, kdy mu Michael otevřel s šimpanzem v náručí a od té doby byly jejich hodiny zpěvu vždy doprovázeny nějakými zvířaty. Jak tvrdí, nebyla to jen láska ke zvířatům, která Michaela charakterizovala, ale také láska k lidem. "Kdykoliv Michael uslyšel, že někdo potřebuje pomoci, neotálel a pomohl. Pamatuji na chlapce, kterého popálil vlastní otec na většině částí jeho těla. Michael letěl za ním a ujistil ho, že se o něj postará do konce jeho života. To také udělal." Na otázku, jaká je jeho nejlepší vzpomínka na Michaela, Seth odpovídá: "Vzpomínek je spousta a vždy jsou spojeny s jeho velkým srdcem. Měl obrovské srdce."

Video rozhovoru :


zdroj : michaeljacksonweb.cz

Zatim papapapa. :-)

Fotky + avatar

10. července 2010 v 21:14 | Wina |  Galerie
Tak jakpak se máte ? Dneska bylo, ale horko ... 38oC .-) Žádné novinky jsem nenašla, tak tady je aspoň pár foteček a avatar pro mě.

Tady je nádhenej avatar od Christinky :-) ... děkuju moc.


Jermaine - rodina není smířená s Michaelovou smrtí, Rossi je zpět !!!

8. července 2010 v 21:14 | Wina |  Novinky
Ahojky miláčci, takže oběhnu vás asi až zítra (oběhla jsem jen ty co zanechli komentář). Dneska bylo konečně už zase krásný počasí. :-) 

Tady máte jen takový dva malý článečky :-) :

Jermane : rodina se dosud nesmířila s Michaelovou smtí

Jermane Jackson se svěřil, že on a jeho rodina se dosud nesmířili s odchodem Michaela. "Nikdy se přes to nepřeneseme, je to jenom o tom snažit se žít s faktem, že tu bratr není. Víme, že jeho duch je naživu a osobně ho někdy kolem sebe cítím." 

Foto : Michael s Jermanem (vlevo)

Michael Jackson, (C), is surrounded by brothers Jackie Jackson, (L), and Jermaine Jackson after court on September 17, 2004 in Santa Maria, California.

Vůbec se jím nedivím, já s tím taky nejsem smířená a nepatřím do rodiny, tak jak se asi mají cítí jeho nejbližší. Chudáci je mi jich strašně líto. Chudák Michael. Jinak měli jste nikdy pocit, že je Michael u vás ... já ano, každý den mám takový pocit, že je u mě v podobě větru - vždycky se cítím tak nějak jinak. Co vy ? (napište do komentářů)

Potvrzení o návratu Valeho :-)

Takže, zprávu, kterou jsem vám včera napsala byla pravdivá. 

Zdroj : motogp-czech.com

Po měsíci od nepříjemného pádu, při kterém si zlomil holenní kost a doposud musel vynechat čtyři závodní víkendy, se Valentino Rossi vrátil v sedle jednostopého stroje na závodní trať.
Dlouhoočekávaný návrat devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho za řídítka jednostopého stroje se dnes uskutečnil v san marinském Misanu, kde se jedenatřicetiletý Ital zúčastnil testování v sedle superbikové Yamahy R1, na které odjel celkem šestadvacet kol, během kterých zkoušel, jak se jeho nedoléčená zlomenina pravé holenní kosti vypořádá s velkou zátěží.
"Uskutečnili jsme tento test proto, abychom zjistili, jak velký vliv bude mít toto zranění na můj jezdecký styl. Bolel mě kotník, koleno a rameno, ale alespoň jsem mohl jet," řekl úřadující mistr světa.
"Moc rád bych závodil už v Sachsenringu, ale nyní nemůžu s jistotou říci, že se vrátím již za dva týdny. Na rozhodnutí mám však dostatek času a uvidím, jak se bude zranění hojit v následujících dnech."

Valentino Rossi je zpět!

:-) Jsem hrozně šťastná, že je Vale zpět ... bez něj byly závody strašně obyčejný :-D Snad se bude za 12 dní cítit dobře a nebude ho nic bolet a hlavně pojede.

Tak zítra zlata a kránou dobrou noc. .-)

Rossi už za 12 dní znovu v sedle Yamahy ?

6. července 2010 v 22:11 | Wina |  Novinky
Ahojky, tak jsem si jen tak koukala po internetu a narazila jsem na tenhle článek.
Hlavně pro fanoušky Valentina Rossiho :

Řím - Motocyklový šampion Valentino Rossi se chce po vážném zranění vrátit do seriálu mistrovství světa ještě před Velkou cenou České republiky, která bude v polovině srpna v Brně. Na začátku června utrpěl devítinásobný mistr světa otevřenou zlomeninu holeně, ale cítí se na to, že by mohl startovat už 18. července na německém Sachsenringu.

Italský motocyklista Valentino Rossi si při pádu v dnešním tréninku na Velkou cenu Itálie zlomil nohu. Obhájce titulu nepustí zranění do odpolední kvalifikace ani nedělního závodu MotoGP. Podle prvních odhadů bude na závodních okruzích chybět asi dva měsíce. Může tak přijít o dalších pět závodů. - ilustrační foto

"Rehabilitace probíhá až neskutečně příznivě. Valentino trénuje v bazénu a jde to všechno moc dobře," řekl Rossiho manažer Davide Brivio listu Gazzetta dello Sport.
Jednatřicetiletý Ital si nohu zlomil 5. června při pádu v tréninku na domácí Grand Prix v Mugellu a podrobil se dvěma operacím. Obvyklé léčení u takového zranění se pohybuje kolem pěti měsíců. Rossi však věří, že bude schopen závodit už po šesti týdnech.
Autor: ČTK

zdroj : sportovninoviny.cz

To mě teda zase potešilo, že by už za 12 dní mohl znova Rossi jet. Pořád jsem si přála ať přijde dřív než do Brna ... snad se mi to splní a není to jenom kec.

Osm tisíc hlasů proti Michaelovi !!!, prodejnost alb a Michaelův proslov

5. července 2010 v 20:24 | Wina |  Novinky
Ahojky, tak dneska se trochu zhoršilo počasí ... pršelo, ale stejně jsem se koupala :-D. Avatar a Diplomek

4. července 2010 v 20:50 | Wina |  Ikonky
Avatar pro Martinku, snad se ti líbí. :-)

Martinka
Diplomek pro mé nové Sbénko ... CuMELKuu :

Diplomek

Rychlé novinky

4. července 2010 v 19:29 | Wina |  Novinky
Ahojky miláčci, tak jakpak se máte? Já bezvadně, dneska jsem se dívala na wimbledon a fandila Berdychovi - myslím, že i když nevyhrál, předvedl úžasný výkon. :-)

Pro fanoušky MotoGP - podle časových rozpisů Nova a Nova Sport (MotoGP) by Velká cena České republiky měla být vysílaná živě na Nově (ve 14:00).

Bylo by super, kdybych viděla COMEBACK Rossiho v televizi a ne na pc. Uvidíme :-)

A jinak, jak jste si už všimli - konečně jsem udělala Menu. Líbí ???? :-)

Taky mám nový SB = CuMELKuu - zítra ti udělám diplomek. :-)

Michael

Speechless

3. července 2010 v 19:33 | Wina |  Texty
Text a překlad k písni Speechless :