Blog se přesouvá na http://wina46.blog.cz/ , SB prosím zapište se a opravte si můj odkaz na tento. Děkuju.

Podrobnosti : Tady

!!! MJ - rádio !!!
Tento blog založen na počest největší hvězdy, Krále popu Michaela Jacksona. Budeš navždy v našich srdcích. 

,,Obvykle jsem šťastný. Nedovolím ničemu, aby mě to položilo. Miluju zvuk vody, ptáků a smíchu, víš. Miluju všechno opravdové, přírodní a nevinné věci.,, Michael Jackson


!!!Hlasujte pro MICHAELA!!!!, aby byl zobrazen na známce : zde

HLASUJTE : Pro Michaelův památník v Praze : zde

Moje účast :

5.kolo SonB - Saska blog ( Jsem tam jako Wina a pokud se ti líbí můj blog, tak hlásni :-))

Všem předem děkuju a napiště ať vím, kdo hlásnul, abych mohla oplatit.♪ ♫ ♪ Speechless :
Do téhle písničky jsem se teď úplně zamilovala, tak vám jí sem dám. Je to nádherná písnička z alba Invicible.

Text a překlad k písni : Tady

Chceš jmenovku : Klik
Chceš animaci : Klik
Chceš avatar : Klik
Chceš ikonku : Klik

Fotka měsíce :
přenádherná :-)


Červen 2010

Jsem tu :-) + novinky

30. června 2010 v 21:42 | Wina |  Novinky
Tak jsem tu, ale dneska ještě nebudu obíhat, protože jsem tu jen na skok, ve 22 : 30 bude totiž u nás ohňostroj a mi na něj jedeme - nebojte přečtu a okomentuju všechny články - SLIBUJU (snad zítra). :-) 

Tady jsou ty nejzajímavější novinky :

Prodej Michaelových alb

V posledních 12 měsících(od Michaelovi smrti) se prodej Michaelových alb vrátil takřka do dob Thrilleru. 
-Ve spojených státech se prodalo 800,000 alb Jackson 5, Jacksons a Michaela.
-V USA se také prodalo 12.9 milionů nahrávek z Itunes a podobných internetových stránek.
-Celosvětový prodej od tragédie je 35 millionů alb.
-Michaelova smrt způsobila historický největší skok v prodejnosti hudebních alb.
-Před pár dny dokonce prodej zaznamenal ještě větších čísel, jelikož se svět chystal uctít památku Krále Popu přehráváním jeho skladeb.Moc se omlouvám !

29. června 2010 v 20:08 | Wina |  Novinky
Dneska tu nebudu - moc se vám všem omlouvám. Jdu se dívat na ten dokument, snad budu obíhat zítra. Tak mi to moc prosím odpustte. Děkuju vaše Winšu :-D Zatim papapappa mám vás ráda. :-)

MJ - pořady v TV !!!

26. června 2010 v 19:00 | Wina |  Novinky
Ahojky zlata, takže se omlouvám myslela jsem, že bude ta vzpomínková akce delší, ale neměla jsem náladu - pouštěla jsem si Michaelovy písničky a dívala se na klipy společně se svým bráškou, který má Michaela taky moc rád. A jak jsem se tak loudala internetem - napadlo mě, že bych se mohla kouknout na program, jestli nebudou dávat něco na počest Michaela a tohle jsem našla.

Michael se svými rodiči : Katherine a JosephemCo bude v TV o Michaelovi ... se dozvíte v celém článku

Děti Michaela - zvykají si na svou matku.

26. června 2010 v 18:36 | Wina |  Novinky
Děti Michaela si zvykají na svojí matku ( Debbie Rowe )


 Během roku, který uplynul od smrti zpěváka Michaela Jacksona, se  jeho děti Prince Michael (13) a Paris (12) seznámily se svou  biologickou matkou a už si na ni zvykají. Syn a dcera krále popu  neměli až do otcova úmrtí vloni v červnu s matkou takřka žádný  kontakt. Jejich sbližování prý ale pokračuje dobře. Pravidelných  návštěv u Debbie Rowe (51) se účastní i jejich mladší bratr Prince  Michael II. (8), známý jako "Blanket", jehož matka zůstává  neznámá.

 - víc v celém článku :

Vzpomínková akce - vzkazy

25. června 2010 v 20:41 | Wina
Vzpomínková akce - Dnes jsem celý den myslela na Michaela a cítila jsem, že byl se mnou - u nás byl dneska ubrečený den (pršelo a ještě prší - určitě pro Michaela), doufám, že vy taky. Pár slov pro Michaela (do komentíku taky napište nějaký vzkaz)

Michaele, vždy budu s tebou a nikdy na tebe nezapomenu. Ať si každý říká, co chce. Já tě budu navždycky milovat a ctít. Budeš navždy v mém srdci. Pro mě budeš navždy ten nejúžasnější, nejmilejší, nejkrásnější a nejlepší človíček. Tady ta slunečnice je pro tebe Michaele. Forever !!!


Vzpomínková akce - fotky Michaela

24. června 2010 v 21:23 | Wina
Vzpomínková akce - pokračujeme, kdo neudělal testík je za diplomky ... Tady - testík
Překrásný fotky Michaela.


Vzpomínková akce - začínáme - testík

24. června 2010 v 20:32 | Wina
Tak jak jsem psala včera od dneška tedy začíná taková Vzpomínková akce !!! 


Vzpomínková akce u mě na blogu !!!

23. června 2010 v 22:18 | Wina |  Novinky
Ještě mě dneska napadl takovej nápad. Asi každý blog bude teď k výročí smrti dělat nějakou akci. Já jí udělám taky, je na vás v kolik hodin přijdete ... jde mi o to, aby jste si něco přečetli a pobavili se. Budou soutěže, písničky, nějaké ty články a mnoho dalšího. Bylo by to teda 24. 6. 2010, asi spíš večer, ale samozdřejmě bude i 25. 6. 2010.

TAKŽE VZPOMÍNKOVÁ AKCE U MĚ NA BLOGU OD 24. 6. (VEČER) DO 25. 6. 2010 (VEČER). 

Tak se máte na, co těšit. Zítra vám k tomu ještě něco povím. Tak Dobrou noc přeju všem! vaše už skoro spící Winka :-D

Proč ???

23. června 2010 v 21:37 | Wina |  Novinky
Ahoj milouši :-D, tak co viděli jste včera ten dokument ? Já jo. Byla jsem z toho dost smutná, protože mi to zase všechno dost připomnělo. :-( A taky jsem byla a ještě pořád jsem dost rozčílená, protože to co tam všechno povídali .... JASNÁ VINA MURRAYE !!!!!!!!!! 

PROČ ??????

Proč už není Murray ve vězení ??? :-( Tento dokument by měl být jako hlavní důkaz, protože je tam všechno podrobně a přesně dané. Už jen ty nejasnosti, co se Murraye týče. Nikdo neví, jak to bylo, nejdřív se spekulovalo, že Murray v době kdy se Michael začal zhoršovat, volal se svou přítelkyní, v dokumentu : prý si vyřizoval pracovní hovory. To je tak strašně nezodpovědný člověk, proč u Michaela nebyl ??? On si radši vyřizuje hovory !!!!!

Proč má Murray i po obvinění licenci  ??? Jak všichni víme je obviněn za neúmyslné zabití, je úplně neskutečné, že má pořád už celý rok po tomto obvinění licenci a má další pacienty. 

Je vůbec Murray doktor ??? Tohle je teda zvláštní otázka, ale mě to tak strašně rozčiluje !!! I v hovoru se sanitkou bylo jasně slyšet, že Murray u Michaela nebyl a ani nevěděl, jak na první pomoc, to vím i já, že masáž srdce musí být na tvrdém podkladu. Jak tohle nemůže doktor vědět ? Ano mohl panikařit, ale to se dobrému doktoru stát nemůže. 

Proč měl Michael tolik doktorů ??? Nevím, proč měl Michael asi 4 nebo 5 doktorů najednou a ani se spolu neinformovali, kdo Michaelovi, co dal.

Je tolik PROČ ???, které tu ještě nejsou ... jednou je napíšu úplně všechny, ale jedno největší PROČ ??? je PROČ Michael zemřel ??? PROČ se to muselo stát ??? 

Před shlédnutím tohoto dokumentu ( Michael Jackson : Nedokončená show ( 2.díl 29. 6. 2010 - Prima 20.00)) jsem kvůli všem nepřesným (dost často lhavým) informacím médií, nevěděla, jak to všechno je, neobviněvala jsme Murraye, ale teď už ano !!!!! 

Tak napište koment s vaším názorem budu ráda, když se k tomu vyjádříte.

Novinky !!!

21. června 2010 v 21:23 | Wina |  Novinky
Ahojky, tak si představte, že jsem si šla na úřad pro občanku a když jsem tam čekala, tak zkuste hádat, kdo tam zpíval ... :-) Majkíííí s Billy Jean, tak jsem si pobroukávala než na mě přišla řada :-D. Dobrý je to, že jak jsme vstoupila do místnosti, tak zrovna začalo Billy Jean :-) ... Michael mě chtěl prostě rozveselit, protože mi bylo a ještě je blbě (strašně mě bolí v krku :-()

Novinky :

Paris, Blanket a Prince začnou chodit do školy. To teď měli domácí studium.

Katherine Jackson - Never Can Say Goodbye
Katherine napsala o Michaelovi 150ti stranou knihu plnou vzpomínek a spoustu fotek. Katherine : ,, Chtěla jsem se touto knihou odvděčit Michaelovým fanouškům za jejich lásku a podporu během všech těch roků."
To řekla Katherine moc hezky. :-) Část zisku prodeje knihy bude věnovaná charitě.


Kde bude rodina v den výročí Michaelovi smrti ?
Katherine spolu s rodinou budou podle dostupných informací v Gary v rodném domě na 2300 Jackson Street. Katherine odhalí Michaelovu sochu, která je umístěna u domu a uvede svojí knihu.
Je očekávano tisíce návštěvníků. Zatím není známo zda se akce zúčastní i Michaelova děti.

Rossi pád v Mugellu 2010 ( zlomená noha ) - videa
Úplně jsem vám sem zapomněla dát dvě videa, která jsem našla je na nich vidět nešťastný pád Rossiho při, kterém si bohužel zlomil pravou nohu, když jsem to viděla poprvý byla jsem dost v šoku a ráda, že má Vale jen zlomenou nohu. Uvidíte sami určitě se koukněte :Ahojky :-) + novinky

20. června 2010 v 18:47 | Wina |  Novinky
Ahojky miláčci :-), to máme zase počasí. Už je konec června a zatím nic moc, snad se nám to brzy zlepší. 

Tady jsou novinky :
Pohřeb Michaela zaplatí AEG a Michael :

Týden před výročím smrti Michaela Jacksona se vyřešila otázka, do zaplatí za pohřeb Michaela. Společnost AEG a správci pozůstalosti Michaela se dohodli, že přispějí $1.3 miliónů do kasy Los Angeles a zaplatí tak výdaje za jeho pohřeb ve Staples Center minulý rok.

zdroj : michaeljacksonweb.cz

Michael
Fotka z velkého plátna v Staples Centre - loučení s fanoušky

Novinky o Moto GP :

Dneska se jel další závod bez Rossiho :-( Zatím jsem o něm nic nového nezjistila... bohužel. Dnešní závod se jel ve Velké Británii v DONIGTONU, pole position a pak i první místo obsadil Jorge Lorenzo - Rossiho týmový kolega (W : To se mu to jezdí, když nemá žádnýho soupeře.) Druhý byl Dovizioso a třetí Ben Spies, který předjel Nickyho Haydena v posledním kole.
Příští závod se jede už za týden, tentokrát už v sobotu v Nizozemsku - ASSEN : minulý rok zde vyhrál Vale. :-)

Novinky-80


Fotečky :-D

17. června 2010 v 20:34 | Wina |  Galerie
Zajímavé fotečky, které jsem našla :-)

:-) úžasný :-D :
m1
m2

Jsem zpátky !!! :-)

16. června 2010 v 20:15 | Wina |  Novinky
Ahojky lásky, takže vaše držení palečku mi moc pomohla ... za to vám děkuju v druhém pololetí mám samí !!!! :-) Takže od dneška jsem zase aktivní :-D, teď mám 3 měsíce prázdnin.  Jsem ráda, že jsem zpátky, až teď jsem si uvědomila, že blog mě strašně baví. Půjdu vás za chvilku oběhnout !!! Tak se mrknem na nějaký ty novinky :-)


Obrazová encyklopedie :

Obrazová encyklopedie byla připravována ještě za zpěvákova života a byla Michaelem Jacksonem autorizována. Později pak byla doplněna i o události kolem smutného úmrtí zpěváka v roce 2009. Najdete v ní kompletní výčet Michaelových aktivit, zmapování jeho životní dráhy a hudby od padesátých let až do současnosti. Je doplněna stovkami barevných a černobílých fotografií. Zahrnuje všechny jeho nahrávky, koncerty, videa a ceny, osobní pozoruhodnosti, o jejichž existenci jste nevěděli. Adrian Grant je průkopníkem mnoha projektů spojených s M. Jacksonem včetně představení Thriller Live. 

zdroj : michaeljacksonweb.cz

Vale propuštěn z nemocnice :

Úřadující mistr světa Valentino Rossi byl dnes odpoledne propuštěn z lékařské kliniky ve Florencii, kde se o minulém víkendu podrobil operaci otevřené fraktury pravé holenní kosti, kterou si zranil v sobotním tréninku na domácí Velkou cenu.
V 15:30 byl dnes jedenatřicetiletý Ital propuštěn z traumatologického centra ve Florencii, kde na jeho rekonvalescenci po operaci dohlížel doktor Roberto Buzzi.
Rossi byl vrtulníkem převezen do nemocnice v Cattolice, tedy blíže jeho rodnému Urbinu a Tavulli, kde bude jeho rekonvalescence z nepříjemného zranění pokračovat.

Valentino Rossi byl propuštěn z nemocnice

zdroj : motogp-czech.com

Pozastavuju blog !!!

10. června 2010 v 10:33 | Wina |  Novinky
Ahojky zlata, jakpak se máte ? Počasí nádherný, sluníčko svítí :-D. Mám pro vás špatnou zprávu, budu muset POZASTAVIT BLOG ... nebojte je to jen do středy, pak se vám zas budu věnovat. Dneska se budu ještě učit, zítra odjíždím na soustředení a vrátím se v neděli, a ve středu mám závěrečný zkoušky a dostanu výzo - no a pak už se vám vrátím. Tak mi 16. držte palce, snad bude Mijkí se mnou a bude mi radit :-). Možná tady ještě budou nějaký přednastavený články.

Pozastavuju blog ... do středy (16. 6. 2010)

 tak si mě SB nemažte ... děkuju.

Tady ještě rychlé novinky, tak papapappapapa ve středu jsem zpět.

Vaše milující Wina

Michael Jackson (Famous)

Dokument o Michaelovi na Primě

V úterý 22. 6. a 29. 6. uvede Televize Prima od 20.00 hod. dvoudílný dokumentární pořad Michael Jackson: Nedokončená show. Připomene tak zpěvákovo nečekané úmrtí, od kterého uplyne 25. 6. 2010 přesně rok. 

Dokument umožňuje nahlédnout do období posledních let života Michaela Jacksona a přibližuje možné příčiny jeho předčasného úmrtí. Úspěšný spisovatel, novinář a dokumentarista Ian Halperin strávil více než pět let sledováním Jacksonova života a jeho aktivit. Tato podrobná investigativní práce dokonce vyústila v Halperinovo oznámení z prosince 2008, že Jacksonovi zbývá pouze šest měsíců života. Zmýlil se jen o pár dní. Po smrti krále popu se Halperin rozhodl odkrýt pravdu o konci jeho života. Napsal o legendě knihu a je autorem mnoha odvážných výroků, vztahujících se přímo k Jacksonově osobě. V Halperinově obrazovém dokumentu spatří diváci mnoho unikátních záběrů z doby před i po smrti jedinečného zpěváka a tanečníka. Nevšední náhled do umělcových posledních dnů je obohacen o rozhovory s mnoha lidmi z Jacksonova blízkého okolí. Dokument je příspěvkem k pravdivějšímu náhledu na smrt nezapomenutelné hvězdy. 
Zdroj: tvcentrum.cz

Tak na to se kouknu. Snad to bude solidní dokument a ne krávoviny.


Druhá úspěšná operace Valentina Rossiho

V pondělí odpoledne prodělal Valentino Rossi druhý chirurgický zákrok. Všechno šlo podle plánu a doktor Buzzi byl s výsledkem spokojený.
"Dnes Valentino prodělal další malou operaci, při které jsme uzavřeli ránu, která vypadá dobře. Udělali jsme 15 stehů a náš celkový lékařský úsudek je pozitivní, použili jsme krátkou celkovou anestézi, a když se probudil, byl v dobrém stavu. Léčebný proces postupuje dobře, jak jsme ve Valentinově kondici předpokládali."
Zdroj : valerossi.cz

To je skvělý, že operace proběhla bez problémů :-) Snad se Vale brzo vrátí.

Není čas :-(

7. června 2010 v 20:55 | Wina |  Novinky
Opět nemám čas. :-( Fakt nestíhám a zítra tu asi taky nebudu - uvidíme. Takže vás dneska bohužel zase neoběhnu. Doufám, že to chápete.


Jinak o Michaelovi zatím žádný novinky nejsou. A Vale poprvé promluvil, prý se cítí dobře. Jeho doktor dokonce říká, že má Rossi vzhledem k jeho situaci hodně dobrou náladu :-)

vr


A tady jsou ceny za SonB :

Jmenovka :

Glitter Words

a Diplomek :


Moc děkuju jsou překrásný. :-)

Ceny za 1. a 2. místo

7. června 2010 v 10:37 | Wina |  Soutěže
Tady jsou konečne ceny za SonB. Nezlobte se, že to tak dlouho trvalo - nebyl čas.


Rossi si zlomil nohu :-(

6. června 2010 v 19:19 | Wina |  Valentino Rossi
Ahojky Sbénečka, tak jakapak se máte? Konečně je krásný počasí. Jsem tu jenom naskok oběhnu vás zase zítra, dneska už nemám čas.

Valentino Rossi během hrůzostrašného pádu
 Jinak novinky, Rossi si včera při druhém tréninku zlomil nohu po jeho dost strašném pádu. Už podstoupil operaci (3 hodinovou) všechno proběhlo, tak jak mělo. Chudák Vale :-(, když jsem se to včera dozvěděla ... brečela jsem. I když se už píše, že se Vale vrátí až na naší cenu v Čr, teda až v srpnu, myslím, že Rossi má takovou vůli, sílu a chuť do závodění, která ho uzdraví dřív. Budu mu držet palečky, snad není ještě už 10. mistrovský titul ztracen.
Jen chci ještě dodad, že je to Valeho nejhorší zranění v kariéře. Jinak závod vyhrál z přehledem Dani.

Tak zase zítra papapapappapapaapa. Vaše milující Wina.

Vale a MJ - novinky :-)

4. června 2010 v 20:45 | Wina |  Novinky
Ahojky, dneska bylo, ale nádherný počasí oproti včerejšku :-D, na slunci 26 *C. Hned je lepší nálada :-) A tady jsou novinky.

Vale v 1. tréninku 
Valentino Rossi se v prvním tréninku umístil na 1. místě, ale bohužel mu stěžuje jízdu, jeho zranění - rameno z motokrosu. Možná bude muset podstoupit na konci sezony i operaci.

Novinky-70

Rossi je nejlepší :-D, snad ho to rameno nebude moc bolet.

Stevie Wonder navštívil Michaela
Zpěvák Stevie Wonder o víkendu navštívil hrobku Michaela Jacksona společně se svými třemi dětmi. Je známo, že Stevie s Michael byli dobří přátelé. Mezitím došlo ke změnám u návštěvníků mauzolea. Fanouškům z nějakého důvodu není povolen přístup schodama ke dveřím hrobky.

To je moc hodnej, že ho navštívil. :-)

Stevie a Michael :Probrala jsem SBénka !!!

4. června 2010 v 12:36 | Wina
Tak jsem probrala SBénka !!! Nechtěla jsem dělat kontrolu SB, protože se většinou zapíšou i lidi, co na můj blog chodí minimálně, takhle je to podle mě lepší. Samozřejmě to není napořád. :-)

♥!!Nejlepší SB!!♥ :
To jsou moje zlatíčka, který chodím na můj blog často, dávají komentáře prostě nej SB.

Velmi dobrý SB :
To jsou lidičky, který mám taky moc ráda, ale na můj blog chodím míň. Zatím. :-)

Dobrý SB :
To jsou zatím nový SB, který zatím nemůžu komentovat :-D, ale taky vás mám moc ráda. .-)

Neaktivní blogy :
Tak tady jsou blogy, který jsou buď pozastavený nebo neaktivní a končící, který, ale dál zůstávají mým SB.

Předchozí článek je bleskovka - tak se koukněte ... děkuju. :-)

Bleskovka

3. června 2010 v 21:30 | Wina |  Soutěže
Prosím kopíruj se zadáním ... děkuju .-)
Bleskovka :

1. Ahojky :-)
2. Prší u vás ?
3. Nejoblíbenější místo ?
4. Jak by si popsala úsměv Michaela ? (otázky pro holky :-D)
5. Oblíbený seriál ... 
6. Děláš si design na blog sám/sama ?
7. Chtěl/a by si tu nějakou vzpomínkovou akci ?
8. Avatar ( co na něj ??):-)
9. Děkuju za vyplnění, zatim papappaappaapa