Blog se přesouvá na http://wina46.blog.cz/ , SB prosím zapište se a opravte si můj odkaz na tento. Děkuju.

Podrobnosti : Tady

!!! MJ - rádio !!!
Tento blog založen na počest největší hvězdy, Krále popu Michaela Jacksona. Budeš navždy v našich srdcích. 

,,Obvykle jsem šťastný. Nedovolím ničemu, aby mě to položilo. Miluju zvuk vody, ptáků a smíchu, víš. Miluju všechno opravdové, přírodní a nevinné věci.,, Michael Jackson


!!!Hlasujte pro MICHAELA!!!!, aby byl zobrazen na známce : zde

HLASUJTE : Pro Michaelův památník v Praze : zde

Moje účast :

5.kolo SonB - Saska blog ( Jsem tam jako Wina a pokud se ti líbí můj blog, tak hlásni :-))

Všem předem děkuju a napiště ať vím, kdo hlásnul, abych mohla oplatit.♪ ♫ ♪ Speechless :
Do téhle písničky jsem se teď úplně zamilovala, tak vám jí sem dám. Je to nádherná písnička z alba Invicible.

Text a překlad k písni : Tady

Chceš jmenovku : Klik
Chceš animaci : Klik
Chceš avatar : Klik
Chceš ikonku : Klik

Fotka měsíce :
přenádherná :-)


Jacksonovo dědictví

17. března 2010 v 18:13 | Wina |  Novinky
Měsíce po své smrti dosáhl Michael Jackson ve svém oboru rekordu, a to díky kontraktu uzavřenému se společností Sony Corp., jehož hodnota se odhaduje na 250 miliónů dolarů (asi 4,6 miliardy korun). Smlouva na sedm let, která obsahuje deset projektů, označila společnost i Jacksonova rodina za nejlukrativnější v hudební branži, napsal v pondělí list The Wall Street Journal s odvoláním na lidi obeznámené s dohodou.
Jacksonovým dědicům zaručí minimálně 200 miliónů dolarů, pokud budou dodrženy určité podmínky. Podle smlouvy bude v příštích sedmi letech vydáno deset alb, na nichž bude výběr již dříve vydaných skladeb, tak i nové, dosud nezveřejněné písně. Jedno album s dosud nevydanými skladbami má vyjít v listopadu.

Součástí budoucích projektů bude videohra, DVD kompilace videí a nové vydání Jacksonova pátého studiového alba Off the Wall, které poprvé vyšlo v roce 1979. Nyní bude obsahovat i dosud nevydané věci. Jackson před svou náhlou smrtí loni v červnu chtěl údajně toto album znovu vydat.

Jedním z projektů zařazených do kontraktu je dvojalbum k filmu This Is It, které nabízí unikátní pohled do zákulisí i na jeviště připravované Jacksonovy show. Přípravy se odehrávaly v londýnské O2 Areně, kde chtěl zpěvák nazývaný král popu v červenci 2009 zahájit svůj comeback sérií koncertů. To zmařila jeho nenadálá smrt loni v červnu.

Smrt zvýšila prodejnost !!!

"Za svého života uzavíral Michael kontrakty na úrovni běžného standardu v hudební branži," řekl jeden ze správců Jacksonova majetku John Branca. "Vezmeme-li v úvahu všechna objektivní kritéria, dokazuje tato dohoda se Sony Music, že síla Michaelovy hudby přetrvává a předčila všechna předchozí měřítka v hudebním průmyslu."

Například dohody na vydavatelská práva a prodej lístků, které uzavřela společnost Live Nation Entertainment Inc. s Madonnou, dosáhly 120 miliónů dolarů a v případě rappera Jay-Z je to 150 miliónů dolarů.

Společnost Sony prodala od Jacksonovy smrti ve světě na 31 miliónů alb, z toho dvě třetiny ve Spojených státech.

Zpěvák, jehož život byl provázen skandály a zanechal po sobě dluhy údajně ve výši 400 miliónů dolarů, zažívá po své smrti vzestup popularity. Distribuční práva na film This Is It byla prodána společnosti Sony Pictures, jež je součástí Sony Corp., za 60 miliónů dolarů. Film vydělal ve světě 252 miliónů dolarů, což je nejvyšší výnos z koncertního filmu.

Společnost The Walt Disney Co. začala loni dokonce v zábavním parku Disneyland v Anaheimu znovu promítat sedmnáctiminutový Jacksonův film Captain EO.

Jedním z nejchytřejších Jacksonových podnikatelských kroků v době, kdy byl na vrcholu slávy, byla v roce 1985 koupě ATV Music za 47,5 milionu dolarů. Získal s ní zároveň práva na některé z písní, které složili bývalí členové Beatles John Lennon a Paul McCartney. Smlouva zajišťovala Jacksonovi trvalý proud příjmů a možnost vést nákladný životní styl.

Nový finanční přínos z Jacksonova majetku nyní přichází i přesto, že okolnosti jeho smrti nebyly stále vyjasněny. Jeho lékař Conrad Murray čelí obvinění z neúmyslného zabití za to, že údajně podal Jacksonovi smrtící kombinaci sedativ. U soudu v Los Angeles bude vypovídat opět v 2. dubna.

(z allmichaeljackson.blog.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BarisQa tvé SB BarisQa tvé SB | Web | 17. března 2010 v 18:35 | Reagovat

ahoj SB mas u mě ten diplomek :-)

2 Iwa Iwa | Web | 17. března 2010 v 18:47 | Reagovat

ahojjky, no spřátelím ráda :D tak jo už si tě du přidat :D

3 Wisenqa*Jackson* Wisenqa*Jackson* | Web | 17. března 2010 v 19:09 | Reagovat

No jasně že spřátelí..přidám si tě ještě dneska..ale diplom za spřátelení asi až v pátek ju??..:)..a ještě jestli newa..příští týden tu nejsem..jedu na lyžák..takže jestli ti to newadí..:)..že ti nebudu týden psát..tak potom jo..ráda spřátelím..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama